Teamet

Vårt team

Teamet til Fas-Tec AS består av erfarne og solide medarbeidere i alle ledd. Vi har lang bransje erfaring, og vi setter alltid sikkerheten først. Fornøyde kunder er alltid vårt prioriterte mål. Vi gir alt, alltid for ditt prosjekt og deg som vår kunde. 

Vi er en totalleverandør av glassrekkverk, glassfasader og elementbygg til både privatmarkedet og bedriftsmarkedet. Vi er blikkenslager spesialister med mange års erfaring i bransjen. Vi er lokalisert i flotte nye lokaler på Åkebergmosen i Råde, med stort lager.

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Geir Inge Undhjem

Daglig leder / Prosjektleder

Telefon : +47 900 54 683
E-post : geir@fas-tec.no

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Line L. Undhjem

Kontor / Økonomi / Regnskapsavdeling

Telefon : +47 995 22 752
E-post : line@fas-tec.no

Teamet. Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Carl A. Bakker

Arbeidsleder prosjekt

Telefon : +47 951 87 095
E-post : carl@fas-tec.no

Teamet. Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Ronny Simensen

Avdelingsleder glass og aluminium

Telefon : +47 976 17 494
E-post : ronny@fas-tec.no

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Mathias Undhjem

Blikkenslager ansvarlig 

Telefon : +47 934 77 376
E-post : mathias@fas-tec.no

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Veronica Sandtangen

Rekkverk – salg / produksjon / lager

Telefon : +47 46845623
E-post : veronica@fas-tec.no

Teamet. Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Eivind Solberg

Kontor / Tekniske tegninger / Web

Telefon : +47 91543774
E-post : eivind@fas-tec.no

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Dag M. Tvete

Montør aluminiumsavdeling

Teamet. Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Lasse M. M. Tvete

Blikkenslager

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Martin A. Karlsen

Blikkenslager

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Tadeusz Hallmann

Montør

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Miroslaw Jarzynka

Montør

Blikkenslager. Glassrekkverk. Aluminium. Fasader. Rekkverk. Vinterhager. Dører. Beslag. Fas-tec.
Ole Christian Nilsen

Vedlikehold