Teamet

Teamet til Fas-Tec AS består av erfarne og solide medarbeidere i alle ledd. Vi har lang bransje erfaring, og vi setter alltid sikkerheten først. Fornøyde kunder er alltid vårt prioriterte mål. Vi gir alt, alltid for ditt prosjekt og deg som vår kunde.

 

Vi er en totalleverandør av glassrekkverk, glassfasader og elementbygg til både privatmarkedet og bedriftsmarkedet. Vi er blikkenslager spesialister med mange års erfaring i bransjen. Vi er lokalisert i flotte nye lokaler på Åkebergmosen i Råde, med stort lager.

geir
Geir I. Undhjem

Daglig leder / Prosjektleder

+47 900 54 683

geir@fas-tec.no

line
Line L. Undhjem

Kontor / Økonomi / Regnskapsavdeling

+47 995 22 752

line@fas-tec.no

kalle
Carl A. Bakker

Arbeidsleder prosjekt

+47 951 87 095

carl@fas-tec.no

Veronica
Veronica Sandtangen

Rekkverk – salg / Produksjon / Lager

+47 468 45 623

veronica@fas-tec.no

Mathias
Mathias Undhjem

Blikkenslageransvarlig

+47 934 77 376

mathias@fas-tec.no

Ronny
Ronny Simensen

Avdelingsleder glass og aluminium

+47 97617494

ronny@fas-tec.no

eivind-1
Eivind Solberg

Kontor / Tegning / IT / HMS

+47 915 43 774

eivind@fas-tec.no

lasse
Lasse M. M. Tvete

Blikkenslager

+47 928 48 343

Dag
Dag M. Tvete

Montør aluminiumsavdelingen

+47 901 30 690

Viktor-1
Viktor Berg

Produksjon / Montør

Mirek
Miroslaw Jarzynka

Montør

tadek
Tadeusz Hallmann

Montør